Srdíčkové dny – sbírka

Sbírky patří k našim dlouholetým, tradičním a velmi oblíbeným projektům, kterým se věnujeme od samého počátku našeho založení a jsou prezentovány a medializovány jako „Srdíčkové dny“.

Osvědčení o povolení konání sbírky (formát PDF, otevře se v novém okně)

Srdíčkové dny se dostaly do povědomí široké veřejnosti a představují pro lidi dobročinnou akci, která probíhá třikrát ročně na jaře, na podzim a v zimě. Pokaždé v sobě skýtá překvapení pro lidi, kteří jsou na ulicích oslovováni studenty středních škol. Ti jim nabízejí drobné předměty s usměvavým sluníčkem, které je naším symbolem pro štěstí a současně logem.

Příběhy dětí, kterým můžete aktuálně pomoci si můžete přečíst ZDE.

Seznam měst zapojených do projektu Srdíčkových dnů (za poslední rok):

Jarní Srdíčkové dny – březen 2018
Zimní Srdíčkové dny – prosinec 2017

Podzimní Srdíčkové dny – září 2017

Jarní Srdíčkové dny – březen 2017

Náhledy vizuálů posledních sbírek
srdicka210x297-201803-WEBsrdicka148x210-201712-WEBsrdicka148x210-201709-LIC-bez-data-WEBsrdicka210x297-201703-web

Výtěžek sbírek používáme z převážné části na nákup zdravotních pomůcek, invalidních vozíčků, zdravotních kočárků, úhradu ošetřovacího materiálu, ozdravných a rehabilitačních pobytů pro vážně nemocné děti, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a současně na nákup dalšího potřebného vybavení pro dětská oddělení nemocnic, stacionáře a další zařízení pečující o nemocné a postižené děti. Výtěžek ze zimních sbírkových projektů každým rokem putuje také na podporu vzdělání.

sd-sbirka-projekt-nahledy

 

 

Srdce dětem – sbírka

Sbírka Srdce dětem pomáhá vážně nemocným dětem v České republice získat finanční prostředky na úhradu jejich léčby, zdravotních pomůcek, přístrojů a dalšího potřebného k jejich uzdravení a také ke zlepšení kvality jejich života.

srdcedetem-logo201609-srgb

V rámci sbírky Srdce dětem probíhají samostatné akce Život dětem a Lidl společně dětem a Vánoční strom Srdce dětem.

Život dětem a Lidl společně dětem

Již sedm let spolupracuje Život dětem s obchodním řetězcem Lidl. Sbírka Srdce dětem probíhá vždy na konci roku ve všech prodejnách Lidl prodejem samolepek za 30 Kč. Za dobu spolupráce se podařilo zlepšit život již více než 1 590 nemocných dětí. Jsme skutečně nesmírně vděčni vedení společnosti, všem jejím zaměstnancům a obdivuhodně laskavým zákazníkům. Bez tohoto nádherného spojení bychom my nemohli skutečně celý rok nemocným dětem pomáhat.

samolepka-lidl-spolecne-detemSpolečnost Lidl již přispěla společně se svými zákazníky na vážně nemocné děti částkou 76 500 000 Kč. V rámci projektu Srdce dětem 2016 se podařilo pro nemocné děti získat úžasných 21 000 000 Kč. Přitom od zákazníků jsme do sbírky získali 19 334 680 Kč a společnost Lidl tuto krásnou částku doplnila na rovných 21 miliónů korun.  Co nejsrdečněji děkujeme.

Velice nás těší slova Pavla Stratila, generálního ředitele a jednatele společnosti Lidl ČR: „Sbírka Srdce dětem je už pevnou součástí našich prodejen. Lidé se na to těší, lidé rádi nabízejí tu příležitost přispět do sbírky, takže vaše sbírka je už součástí naší firmy“.

 

Vánoční strom Srdce dětem

vanocni-strom-00S prosbou o pomoc oslovujeme celou řadu společností, aby dle svých možností před vánočními svátky otevřely svá srdce a obdarovaly ty, ke kterým osud nebyl příliš laskavý.

Přispět je možné jakoukoliv částkou na konto 87971319/0800 pod variabilním symbolem 1234, který je určen projektu Srdce dětem a pod specifickým symbolem, kterým je IČ dárcovské společnosti.
Dárcům rádi vystavíme Potvrzení o přijetí daru

Srdečně děkujeme všem laskavým společnostem za pomoc nemocným dětem, mezi které patří i Adámek.

 

 

Příběhy dětí

Projekt „Příběhy dětí“ přináší konkrétní příběhy dětí, kterým se snažíme pomoci. Můžete si buď přečíst co je trápí a jak se snažíme jejich situaci řešit a nebo se podívat na video medailonek některých dětí.

pribehy-deti-zdenecek-dmo-video
Zdeněček, 3 roky,
dětská mozková obrna
pribehy-deti-misa-vvv-video
Míša, 2 roky,
vrozená vývojová vada
pribehy-thumb-terezkaTerezka, 4 roky,
dětská mozková obrna

 

Další příběhy dětí a videa najdete také na youtube kanále Život dětem.

 

 

VolšoHEC RUN 2018

Běháš? Běhání ti dělá radost, ale chtěl bys mu dát širší smysl? Tak se HECni, oběhni spolu se třemi přáteli rybník Olšovec a pomoz tak vážně nemocným dětem – Lucince a Lukáškovi!

Charitativní štafetový půlmaraton VolšoHEC RUN 2018 se koná v sobotu 26.5.2018 v Jedovnici. 

volsohec-logo

Zaregistruj se se svými přáteli už nyní na www.volsohec.cz.

  • Startovné 350 Kč na osobu, tedy 1 400 Kč za štafetu, je určeno na pomoc nemocným dětem.
  • Můžeš získat originální běžecký dres z kvalitního materiálu se svým jménem.
  • Závod podpoří svou účastí také Petr Švancara a další známé sportovní osobnosti.

volsohec-letak-A4-03webKromě hlavního závodu – štafetového půlmaratonu 4x 5,2785 km je připravena nesoutěžní jízda na koloběžce, dětské běhy a zábavné odpoledne pro celou rodinu.
Večer se všichni mohou těšit na táborák a tak není nutné s partou nebo rodinou odjíždět hned domů, můžete i přespat.

Veškeré peníze za startovné i za dresy posíláte přímo na konto o.p.s. Život dětem. Tento finanční dar lze uplatnit jako tzv. odčitatelnou položku od základu daně v rámci daňového přiznání či ročního zúčtovaní daně u zaměstnanců. Rádi Vám vystavíme Potvrzení o přijetí daru.

Závod organizuje tým společnosti Phoenix Contact spol. s r.o. ve spolupráci s Život dětem, o.p.s.

 

Komu svým startem pomůžeš?

volsohec2018-Lucinka_7_mLucinka, 4 roky, Brno
 – spinální muskulární atrofie typ I

Spinální svalové atrofie (SMA) patří mezi vrozená neurosvalová onemocnění. Lucinka sama nesedí a pohybuje se na invalidním vozíčku. Má 6ti letého zdravého brášku.

Lucince velmi pomáhá fyzioterapeutický léčebný program, který lékaři doporučují absolvovat 2x ročně, bohužel, zdravotní pojišťovny ho nehradí. Jeden 2týdenní program pro Lucinku se speciální logopedií stojí cca 40 000 Kč.

volsohec2018-Lukasek_3_mLukášek, 4 roky, Brno – 
encefalopatie

Lukáška trápí encefalopatie (onemocnění mozku se širokým spektrem příznaků), idiopatická epilepsie (je způsobena funkčním problémem mozku, jinak řečeno mozek je normální struktury, není viditelně poškozený, jen nefunguje tak, jak má) a centrální hypotonický syndrom (nízké svalové napětí). Navíc má oční vadu a další zdravotní komplikace. Lukášek se sám neumí najíst, obléci se, umýt se, nechodí, pouze hupká po kolínkách, nemluví, ale chápe, sedí a umí si sednout bez pomoci a je celodenně na plenkách. Má 2 letou zdravou sestřičku Rozárku.

Lukáškovi velmi pomáhá neurorehabilitační léčebný program, který lékaři doporučují absolvovat 2x ročně, bohužel, zdravotní pojišťovny ho nehradí. Jeden 4týdenní program pro Lukáška stojí cca 50 000 Kč.

Všechny podrobnosti najdeš na webu www.volsohec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/events/141511466521359/

 

 

Rádio srdcem

Rádio Srdcem pro Život dětem je charitativní projekt na pomoc vážně nemocným dětem, který vyvrcholí 9.12. koncertem na Staroměstském náměstí.

samolepka-lidl-evropa2-frekvence1-davamsrdce250pxProjekt organizuje rádio Evropa 2 a Frekvence 1 pro naši o.p.s. Život dětem. Generálním partnerem je společnost Lidl Česká republika v.o.s., která je naším dlouholetým partnerem.

Akce začíná ve 14. hodin vystoupením prasátka Pigy a o trochu později se ke slovu dostanou skutečné špičky české pop-music: bude tu Kryštof, Mirai + Poetika, Peter Aristone, Marek Ztracený, Sebastián, Bára Poláková nebo třeba Anna K.
Dojde i na rozsvěcení vánočního stromu a bubenickou show s orientálními tanečnicemi.

Podrobný program najdete zde (PDF soubor, odkaz se otevře v novém okně)

Rádio Srdcem pro Život dětem má za cíl nejen získat finanční prostředky pro rodiny s vážně nemocnými dětmi, ale také seznámit širokou veřejnost i posluchače rádií s činností naší obecně prospěšné společnosti Život dětem a s osudy některých nemocných dětí, které naši pomoc velmi potřebují.Radio_Srdcem_FB-cover_851x315

Přímo na koncert nás přijedou navštívit tři nemocné děti se svými rodiči. Uvidíte Sofinku, Maxíka a Davídka. Jsou to úžasné děti, se kterými jsme natočili krásné reportáže, abyste se mohli seznámit s jejich příběhy a více pochopit jak je důležité pomáhat.

Příběh Sofinky

Sofinka bude v nejbližší době potřebovat celou řadu pomůcek, které pojišťovny hradí bohužel jen částečně. Jedná se o vertikalizátor pro správný vývoj, polohovací zařízení ven i dovnitř, speciální kočárek, ortézky, pulsní oxymetr, přenosnou odsávačku, dechovou rehabilitaci a mnoho dalších.

Příběh Maxíka

Maxíkovi diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu a má oslabenou imunitu. Na neurologii je veden jako pacient s velkým rizikem epilepsie. Velkou radost by mu udělalo kolo, ale protože jeho stabilita není úplně v pořádku, odlehčená trojkolka s velkými koly by pro něj byla velkým přínosem.

Příběh Davídka

Davídek prodělal několik těžkých operací a nespočet menších zákroků. Bohužel všechny tyto okolnosti měly za důsledek velký dopad na celkový vývoj. Nyní jsou Davídkovi necelé tři roky a řekne nezřetelně pár slov. Má plenky, stále nechodí, má „nešikovné“ ručičky a poruchu rovnováhy a koordinace.

Jak se můžete do pomoci zapojit

Sbírkový účet

Můžete poslat jakoukoliv částku na sbírkový účet 83297339/0800 s variabilním symbolem 7777

Dárcovská DMS

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:

DMS ZIVOTDETEM 30
nebo DMS ZIVOTDETEM 60
nebo DMS ZIVOTDETEM 90

na telefonní číslo 87 777

Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč, Život dětem, o.p.s. obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč.

Přes DMS lze pravidelně přispívat automaticky každý měsíc. Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:

DMS TRV ZIVOTDETEM 30
nebo DMS TRV ZIVOTDETEM 60
nebo DMS TRV ZIVOTDETEM 90

na telefonní číslo 87 777

Svoji trvalou podporu můžete kdykoliv bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP ZIVOTDETEM na 87 777.

Více informací na www.darcovskasms.cz

Zakoupením drobného sbírkového předmětu

Během akce Rádio Srdcem pro Život dětem můžete zakoupit sbírkový předmět přímo na Staroměstském náměstí.

Hovorem s hvězdou v Call centru

Hovorem do Call centra v průběhu koncertu a poskytnutím finančního daru pro děti.

Partneři

HP-banner145x100lidlZivot-detem-srdce-zlute_svisle3D-sRGBHP-banner145x100frekvence1HP-banner145x100evropa2

Dárci

HP-banner145x100lidlkubeck-logopromedcshondlspedicabnp-paribas-logo

Podrobné informace k projektu naleznete na www.radiosrdcem.cz

 

 

Zábavné odpoledne pro děti a dospělé

Zábavné odpoledne pro děti a dospělé je každoroční zábavná akce, kterou zahajujeme náš podzimní týdenní celorepublikový sbírkový projekt tzv. Srdíčkové dny.

Tato krásná akce se koná za podpory mnoha známých osobností, které přijdou potěšit širokou veřejnost svým hereckým či pěveckým vystoupením a tím pomoci a podpořit následující sbírkový projekt. V rámci této akce čekají děti i dospělé různá milá překvapení, dárky, vystoupení, hry, soutěže a mají také možnost seznámit se s novými sbírkovými předměty naší o.p.s. Život dětem.

Přehled jednotlivých ročníků

srdicka-herci210x297-201709-MAIL 5. ročník
13. září 2017
nám. Míru, Praha
4. ročník
14. září 2016
nám. Míru, Praha
vizual rocniku 3, 2015 3. ročník
16. září 2015
nám. Míru, Praha
2. ročník
17. září 2014
nám. Míru, Praha
blank
Prohlédnout všechny ročníky

 

 

 

Dávám srdce dětem s Českou poštou

Dávám srdce dětem je celoroční projekt, který je realizován za laskavé podpory České pošty. Byl zahájen 1.8.2012 a probíhá na 3 000 pobočkách České pošty formou prodeje samolepek a CD.

Na přepážkách jsou k zakoupení charitativní samolepky označené názvem projektu „dávám srdce dětem“ za 30 Kč a vánoční CD „Srdci blíž“ za 50 Kč. Výtěžek z prodeje je věnován na pomoc vážně nemocným dětem v domácí péči svých rodičů v celé České republice v podobě potřebných léků, přístrojů, zdravotních pomůcek a služeb.
ceskaposta-projekt-nahledy
Díky České poště, jejím laskavým zaměstnancům a všem jejím štědrým klientům se v roce 2017 podařilo získat finanční částku 1 268 917 Kč. Děkujeme!

zd-letak210x297-ceskaposta-Jachym-WEBJáchymek
3 roky (09/2017)
zd-letak210x297-ceskaposta-ADAMEK-MAILAdámek
6 let
zd-letak210x297-ceskaposta-eliska-mail
Eliška
2 roky
zd-letak210x297-ceskaposta-davidek-mail
David
8 let
samolepky-ceska-posta-terezka2015
Terezka
4 roky
blank

 

Zaměstnanecká sbírka ve Škoda Auto, a.s.

Život dětem, o.p.s. je od roku 2014 vybrána zaměstnanci výrobních závodů Škoda Auto, a.s. jako partner pro Zaměstnanecké sbírky.

Celkový výnos sbírek, který organizuje Škoda Auto, a.s. spolu s Odbory KOVO od roku 2014, probíhá měsíční srážkou ze mzdy zaměstnanců a je věnován na dobročinné účely. Společnost Škoda Auto navyšuje částku darovanou zaměstnanci o dalších 80 %.

 sbirka-skodaauto-projekt-nahledy1aHP-banner145x100skodaodborykovomb-logo  sbirka-skodaauto-projekt-nahledy1b

V roce 2015 nominovali zaměstnanci Škoda Auto do 2. kola sbírek 92 neziskových organizací, z nichž bylo následně vybráno 6 vítězných. Také o nich rozhodovali samotní zaměstnanci hlasováním, do kterého se jich zapojilo 13 368.

Nejvíce hlasů získala naše o.p.s. Život dětem spolu s organizací Helppes a Bezpečně na silnicích. Tyto organizace se projektu účastnily již v minulých 2 letech. Nově je do sbírek zařazena Světluška – Nadační fond Českého rozhlasu, regionální o.s. Orion a místní organizace Českého svazu ochránců přírody.

Velice si vážíme důvěry, kterou v naši organizaci zaměstnanci společnosti Škoda Auto vložili a moc nás těší, že můžeme společně pomáhat desítkám vážně nemocným dětem.

Mezi tyto děti patří i Karolínka a Lara

 

 

 

Karlovarské minerální vody

Děkujeme společnosti Karlovarské minerální vody a.s., že se rozhodla pomoci malému Matýskovi. Z těchto peněz uhradí Život dětem o.p.s. nemocnému chlapečkovi speciální rehabilitace.
aquila-logo-web

Příběh malého Matýska

Když se rodiče dozvěděli, že se jim narodí dvojčátka, měli velikou radost a moc se těšili. Porod byl téměř v termínu po bezproblémovém těhotenství. Matěj se narodil po Marijánce jako dvojčátko B ráno 17.4.2015. K jeho prvnímu nádechu a vědomému pohledu na svět došlo až se zpožděním a lékařskou pomocí. Matýskův nesnadný příchod s nedostatkem kyslíku rodiče hodně zaskočil a naprosto znejistil. Téměř okamžitě si uvědomili, jak výstižné jméno pro něj vybrali. Matěj – dar boží. Opravdu ho tak vnímají.

Zpočátku s Matýskem cvičili Vojtovi metodu. Bohužel ani po čtyřech měsících pravidelného intenzivního praktikování nejevil chlapeček zájem o navázání sociálního kontaktu a nebylo zřejmé, zda se nejedná o smyslové postižení. Zároveň j nepozorovali ani výrazné pokroky v oblasti pohybové kondice. Tím spíše, že jako rodiče dvojčátek měli možnost vzájemného srovnání se zcela zdravou Marijánkou. Vyšetření na neurologii naznačilo riziko rozvoje dětské mozkové obrny.

To je přimělo k zamyšlení, zda skutečně volí vhodnou cestu pro Matěje a zda je to i maximum, co pro něho mohou udělat. Na doporučení se rozhodli rozšířit základní fyzioterapii o komplexní rehabilitační péči s důrazem na podporu socializace a zájmu o komunikaci.

Součástí individuální péče pro Matýska byl zpočátku i pravidelný celodenní pobyt odborné rehabilitační pracovnice doma. Ukázala jim, jak prvky odborné péče začlenit do denního režimu tak, aby co nejméně narušovaly psychickou a fyzickou pohodu Matýska i celé rodiny a nenásilným způsobem podporovaly žádoucí výsledky rehabilitace. Kompletně přizpůsobili těmto potřebám všechny aktivity i celodenní rodinný režim, aby mohli věnovat Matějovi intenzivní a plnohodnotnou podporu v jeho přirozeném vývoji.

Matýsek dělá velké pokroky a každým dnem ukazuje, že zvolili správný směr. Proto nesmírně spoléhají na ucelenou terapeutickou péči, která chlepčekovi velmi pomáhá v jeho rozvoji. Bohužel, tuto speciální péči v oblasti rehabilitační zdravotní pojišťovny nehradí a přitom je tato kompletní péče drahá. Proto potřebují pomoc od nás ostatních.

Také ošetřující lékař je při každé další kontrole na neurologii velmi spokojen a současně aplikovanou rehabilitaci vřele doporučuje.

karlovarsko-vody-matysek0 karlovarsko-vody-matysek1 karlovarsko-vody-matysek2

Společnosti Karlovarské minerální vody a.s. pomáhá dlouhodobě.
Konkrétní případy realizované pomoci najdete zde.

 

 

Evropa 2 srdcem

Evropa 2, nejposlouchanější rádio pro mladé, podpoří obecně prospěšnou společnost Život dětem charitativním koncertem s názvem Evropa 2 srdcem, který se uskuteční v pondělí 12. prosince na Piazzetě Národního divadla (Náměstí Václava Havla). Začne ve 13.00 hod. a potrvá přibližně dvě hodiny. Na koncertě se představí například kapela Kryštof, Tomáš Klus, Ben Cristovao, Sebastian, Lenny a řada dalších interpretů.

Během koncertu budou mít lidé možnost zakoupit na místě placky a samolepky s logem spolupráce.

e2_srdcem_fb-cover_851x315_ok

Již nyní můžete přispívat na účet 83297339/0800, variabilní symbol 2 a pomoci tak těmto dětem (odkazy na videa se otevírají v novém okně):

evropa2srdcem-matysek-video-thumbMatýsek evropa2srdcem-zoika-video-thumbZoika evropa2srdcem-martinek-video-thumbMartínek
 .
evropa2srdcem-honzik-lea-video-thumb Honzík a Lea evropa2srdcem-samik-video-thumbSamík evropa2srdcem-evropa2-video-thumb
Evropa 2 Srdcem

Děkujeme Evropě 2 a vážíme si toho, že rádio, které má tak úžasné posluchače, si vybralo právě naši organizaci ke spolupráci. Věříme, že společně pomůžeme dalším rodinám s vážně nemocnými dětmi, které na pomoc čekají a neobejdou se bez ní. Jsme skutečně velmi rádi, že na Evropě 2 se našlo tolik nadšených profesionálů, kterým společně s mnoha oblíbenými umělci není osud nemocných dětí lhostejný. Co nejsrdečněji děkujeme vše laskavým lidem, kteří projekt Evropa2 srdcem podpoří.
zd-samolepka-evropa2-davamsrdce-transparent-srgb-web72dpiVelice nás těší také vyjádření Michela Fleischmanna, prezidenta multimediální společnosti Lagardere Active ČR, do které spadá i Evropa 2, který k akci říká: „V dnešní době každý z nás řeší jen své, často až malicherné, problémy a zapomíná na to, že existují lidé, jež se celý život potýkají s mnohem zásadnějšími otázkami. Prostřednictvím charitativního projektu Evropa 2 srdcem bychom chtěli ve společnosti opět otevřít otázku solidarity a pomoci. Chceme zejména mladým lidem a posluchačům Evropy 2 ukázat, co všechno oni sami mohou ovlivnit a jak mohou pomoci konkrétním lidem a dětem. Z tohoto důvodu se Evropa 2 pustila do projektu prostřednictvím něhož pomáhá dětem, které pomoc skutečně potřebují. Velmi si vážím spolupráce s obecně prospěšnou společností Život dětem, která akci zaštítila a která je pro nás garantem důvěryhodnosti a spolehlivosti a my tak máme jistotu, že vybrané finance skutečně skončí ve správných rukou.

 

 

Srdce pro děti – TV přenosy

Od roku 2009 jsme rozšířili naši činnost o pořádání televizních přímých přenosů na podporu nemocných dětí

Od roku 2010 se jedná o společný projekt naší Život dětem o.p.s., TV Prima a vydavatelství Ringier Axel Springer a.s. – deníku Blesk s názvem „Srdce pro děti“. Jedná se o krásný projekt, který má každým rokem v předvánočním období podporu široké veřejnosti, společností a mnoha laskavých příznivců.

Přehled televizních přenosů

spd2014-clv-1185x1750

Srdce pro děti 2014 ZOO Praha, GOJA
 28. prosince 2014
  na TV Prima

spd2013-clv-1185x1750

Srdce pro děti 2013
Obecní dům, Praha

15. prosince 2013
na TV Prima

spd2012-vizual

Srdce pro děti 2012
Obecní dům, Praha

16. prosince 2012
na TV Prima

blank

Srdce pro děti 2011
GoJa, Praha

15. prosince 2011
na TV Prima

Podívejte se i na informace o starších ročnících.

Troška navíc na pomoc stačí

Troška navíc na pomoc stačí aneb i malými činy jdou dělat velké skutky

Originální projekt na pomoc těžce nemocným dětem, který osloví každého z nás.

Patronem, nositelem a tváří projektu je velmi oblíbený, úspěšný a uznávaný režisér, významný a vážený člověk, kterého mají lidé rádi, pan Zdeněk Troška.

Tento projekt vyjadřuje, že opravdu stačí jen „troška“ k tomu,
abychom pomohli, že nemusíme dávat tisíce a statisíce, ale naopak…

Podrobné informace o projektu si můžete přečíst ZDE.
troska-vizualy

 

 

Obrazy na míru

Od roku 2011 se stala společnost Profimedia partnerem a podporovatelem naší o.p.s. Život dětem, která v rámci svého projektu Obrazy na míru našla cestu, jak pravidelně nemocným dětem přispívat.
obrazynamiru-foto

O společnosti Profimedia

Profimedia je největší česká fotobanka, která poskytuje licence na užití fotografií, pořízených nejlepšími fotografy z celého světa. Z archivu Profimedia čerpají vizuální obsah grafičtí designeři, reklamní agentury, korporace i média; naleznete v něm fotografie, ilustrace, filmové záběry, aktuální obrazové zpravodajství i nadčasové historické fotografie a portréty světových osobností. Profimedia působí kromě České republiky i na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku.

Společnost Profimedia v roce 2010 představila nový internetový projekt www.obrazynamiru.cz, prostřednictvím kterého lze vybírat z více než 20 000 motivů vlastní originální obrazy do interiéru.

Projekt každému nabízí možnost dát stěnám nový rozměr. V duchu filozofie vnesení pozitivní atmosféry do každodenního život přesáhla Profimedia ve své činnosti k dobročinnosti a spojila se s Život dětem o.p.s., které z každé realizované objednávky obrazu odvede 5 Kč na pomoc těžce nemocným dětem.

 

BIP vydavatelství

BIP vydavatelství spolupracuje s naší organizací už třetím rokem. Projekt s názvem Prevence v tajence  je zaměřen na prevenci proti internetové kriminalitě, když je dítě o samotě doma a také proti nehodám v silničním provozu. Celá publikace je tvořena pomocí luštění křížovek, vždy s preventivní tajenkou a čtení pohádkového příběhu, rovněž s preventivní tématikou. Výtisky jsou pravidelně šířeny prostřednictvím nemocničních oddělení, základních škol a dětských domovů. Vždy jednou za čtvrtletí navíc Bip vydavatelství losuje výherce tabletu.
bip-vydavatelstvi-logo-web-small

sdílejte na Facebooku sdílejte na Twitteru pošlete e-mailem sdílejte