Geomag dětem

Zakoupením unikátní konstrukční stavebnice Geomag pomůžete vážně nemocným dětem v celé ČR. Z každé zakoupené stavebnice ve vybraných
e-shopech v listopadu a v prosinci 2016 získají 10 Kč vážně nemocné děti, kterým Život dětem o.p.s. pomáhá.

Nechte se nadchnout jedinečností stavebnic Geomag, které jsou určeny pro malé i velké stavitele!
Nákupem stavebnice Geomag nepořídíte jen dárek nebo hračku, ale dáte Vašim dětem i celé Vaší rodině daleko víc. Geomag rozvíjí fantazii, jemnou motoriku, technické myšlení, prostorové vnímání, používá se jako učební pomůcka a dokonce i jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.
Pomáhejte s úsměvem! 🙂zd-samolepka-geomag-davamsrdce-webZakoupením stavebnice Geomag ve vybraných e-shopech uděláte radost nejen Vašim dětem, ale i dětem vážně nemocným. Děkujeme!
Spolupracující e-shopy:
www.mall.cz
www.magnethrou.cz
www.magnetickysvet.cz
www.svet-stavebnice.cz
www.maxikovy-hracky.cz
www.hracky-4kids.cz
www.ok-hracky.cz

GEOMAG zakoupíte ve třech základních řadách

geomag-classic-video
Classic
Magnetická stavebnice
Geomag Vám umožní vytvářet
neomezený počet obrazců
pomocí magnetických tyček
a ocelových kuliček.
Fantazii se meze nekladou!
Široká škála barev
a druhů Vám přinese zcela
nový způsob aktivního hraní.
geomag-kor-video
Kor
Geomag KOR je nová řada stavebnic na bázi
magnetického systému,
která Vám umožní
vytvořit neomezený
počet postav. Můžete vytvářet zábavná zvířátka
a mnoho dalších
fantastických tvorů
nebo si zahrát vesmírnou
bitvu mezi mimozemšťany
a super hrdiny.
geomag-baby-video
Baby
Stavebnice G-Baby jsou
díky své naprosté zdravotní
nezávadnosti vhodné i pro
nejmenší děti od deseti měsíců do tří let.
Slouží nejen jako jednoduchá
magnetická stavebnice, ale
gumové tvary mořských nebo
farmářských zvířátek slouží
jako „kousátko“, plastové tvary
jako chrastítko nebo hračka
do vody. Předností je, že
všechny dílky stavebnice se
dají jednoduše umývat v myčce
nádobí. G-Baby je zkrátka
ideální hračkou pro malé děti.

Více informací najdete na www.magnethrou.cz

 

 

Travelex

Projekt „Dejte srdce dětem“ jsme zahájili se společností Travelex Czech Republic a.s., která poskytuje směnárenské služby a nebankovní nákup, v únoru roku 2013. Tento projekt spočívá v umístění sběrných plexi kasiček, speciálně připravených pro tento projekt, v prostorách Havlova letiště v Praze a na Rozvadově. Celkem došlo k umístění 8 zapečetěných kasiček, do kterých mohou zákazníci Travelexu vhazovat příspěvky v libovolné hodnotě a tím pomoci vážně nemocným dětem v domácí péči svých rodičů, pro které je výtěžek určen.

Pokud lidé cestují a navštíví Havlovo letiště v Praze, mohou využít služeb Travelexu a  zároveň pomoci vážně nemocným dětem.

travelex-nahledy

 

Aukce slonů Olympijský park Rio

Připravujeme aukci dřevěných slůňat 50×35 cm z dílny Jiřího Soubusty, které výtvarně ztvárnili naši úspěšní olympionici. Aukce probíhá od 15. 8. do 21. 8. 2016 na Aukro.cz.

ceskaolympijskanadace-logo  logoSNapisemDole aukro

Život dětem a Česká olympijská nadace

společně pomáhají dětem, kterým jejich zdravotní či sociální znevýhodnění nevzalo lásku ke sportu. Výtěžek z charitativní aukce dřevěných slůňat je určen dětem, které jejich onemocnění nebo sociální znevýhodnění ve sportu omezuje. Partnerem aukce je Aukro.cz.

Jaromír Jágr – lední hokej
Tomáš Plekanec – lední hokej
Gabriela Koukalová (Soukalová) – biatlon
Jan Železný – oštěp
Eva Samková – snowboardcross
Miroslava Topinková – Knapková – skif
Petr Koukal – badminton
slon-gabca-koukalova slon-jaromir-jagr slon-jan-zelezny slon-tomas-plekanec aukce-sloni-evasamkova aukce-sloni-mirkaknapkova aukce-sloni-petrkoukal


Komu nyní pomáháme

Romanovi – jehož bratr je vážně nemocný, aby se mohl věnovat svému
oblíbenému veslování. Číst více o Romanovi >>

Monice – po autonehodě naplnit její sen o vlastním handbike. Číst více o Monice >>

Slůňata již jsou na Lipně

Dřevěná slůňata, která budete moci získat v charitativní aukci od 15.8. 2016 do 21.8. 2016 na AUKRO.CZ již dorazila do Olimpijského parku na Lipně, kde si je můžete prohlédnout na vlastní oči a společně s nimi fandit nejen sportu a našim olympionikům, ale i dobré věci v podobě pomoci dětem.
01-akuce-slonu2016-P102006502-akuce-slonu2016-P102007003-akuce-slonu2016-P102007404-akuce-slonu2016-P102008506-aukce-slonu2016-P1020093

 

 

Pomáhejte spolu s námi

Ve spolupráci s OC Olympia Teplice proběhl v loňském roce první úspěšný ročník sbírky Pomáhejte spolu s námi, ve kterém se podařilo získat 101 120 Kč na intenzivní rehabilitace pro Michalku s dětskou mozkovou obrnou.
octeplice-pomahejte-snami-samolepka

Sbírka v OC Olympia Teplice probíhá i v roce 2016 a to v období letních prázdnin 30.6. – 25.8. 2016. Do sbírky se můžete zapojit nákupem srdíčkové samolepky za 50 Kč v OC Olympia Teplice nebo příspěvkem na konta tří chlapců – Filipa, Lukáše a Tomáše, mezi které bude celkový výtěžek sbírky rozdělen:
octeplice-pomahejte-snami-deti2016 octeplice-pomahejte-snami-vizual2016

Letos pomáháme

Filip – porucha růstu, skolióza, oboustranná těžká vada sluchu
18 let, Litoměřice
pomoci Fildovi můžete zakoupením samolepky
nebo také přispěním na konto: 83297339/0800, variabilní symbol 41501

Lukáš – dětská mozková obrna – kvadruparéza
10 let, Žatec
pomoci Lukymu můžete zakoupením samolepky
nebo také přispěním na konto: 83297339/0800, variabilní symbol 41502

Tomáš – Duchennova svalovou dystrofie
13 let, Bystřany
pomoci Tomíkovi můžete zakoupením samolepky
nebo také přispěním na konto: 83297339/0800, variabilní symbol 41503

Ukázka samolepek
octeplice-pomahejte-snami-samolepka1octeplice-pomahejte-snami-samolepka3octeplice-pomahejte-snami-samolepka2

 

V loňském roce jsme pomáhali Michalce z Teplic

Míša je milá slečna, kterou trápí dětská mozková obrna. Tento rok (7. 3. – 3. 4. 2016) absolvovala intenzivní rehabilitační pobyt, který byl hrazen z loňské sbírky a z prodeje samolepek v OC Olympia v Teplicích (více o proběhlé sbírce najdete zde shot.la/lIPS1). Celkem bylo získáno 101 120 Kč! Díky sbírce tak na podzim pojede ještě na další rehabilitační pobyt, kde udělá opět velký pokrok!

Poděkování Michalčiny maminky
Chtěli bychom vám z celého srdce poděkovat, že jste nám díky své štědrosti umožnili, aby mohla Michalka na měsíc odjet na rehabilitační pobyt do Klimkovic a vyzkoušet tak mimo jiné i jednu z nejmodernějších cvičebních metod tzv. Klim-Therapy, díky které jsme již během prvního pobytu v lázních pozorovali značná zlepšení! Léčbou jsme byly naprosto unešené! Na podzim nás čeká ještě jeden pobyt, na který se už nyní moc těšíme. Velký dík patří zejména Vám, kteří jste přispěli, ale i obchodnímu centru Olympia Teplice a také nadaci Život dětem, bez nich by toto vše nebylo vůbec možné.
octeplice-pomahejte-snami-deti2015-02 octeplice-pomahejte-snami-deti2015-01

 

 

Eurest dětem

Eurest dětem je krásný projekt, jehož cílem je podpora nemocných dětí v České republice, které jsou hospitalizovány na dětských odděleních nemocnic. Do projektu jsou zapojeny již několik let přímo zaměstnanci společnosti Eurest. Každým rokem dochází k výběru nemocnice a přístroje, který je zapotřebí na pomoc dětem zakoupit.

Zaměstnanci společnosti Eurest v průběhu každého roku formou srážky ze mzdy a zakoupením našich sbírkových předmětů shromažďují finanční prostředky do cílové částky, za kterou je následně přístroj zakoupen a slavnostně předán. Doposud zaměstnanci společnosti Eurest pomohli díky zakoupeným přístrojům stovkám nemocných dětí na JIPR Kliniky dětského a dorostového lékařství VFN a 1. lékařství fakulty UK v Praze, v Oblastní nemocnici Fifejdy v Ostravě a v Thomayerově nemocnici v Praze.

eurest-podekovani0 eurest-podekovani

 

Koník

Jedná se o moc hezký projekt, na kterém spolupracujeme se společností TRIHORSE s.r.o.. Tato společnost věnuje z každého zakoupeného Koníka 3 v 1 na pomoc nemocným dětem 20 Kč.

„Společně dokážeme víc“

Koník je vyrobený podle nejpřísnějších standardů a bezpečnostních norem s důrazem na bezpečnost, tradici a ekologii. Jedná se o originální, patentovaný a český výrobek, který se vyrábí v českém Děčíně.

Představuje efektivní a chytré řešení 3v1 pro děti od 12 měsíců do 5 let, které šetří prostor, čas i peníze. Děti často jejich hračky omrzí, Koníka stačí jen otočit a máte ihned k dispozici jinou funkci – jinou zábavu pro děti a to bez složitého nastavování či instalace.

Koník přirozeně posiluje zádové svalstvo a rozvíjí celkovou stabilitu dětského tělíčka. Díky použitému materiálu nehrozí prochladnutí, masivní buk a bříza netvoří žádné třísky, není alergenní, nezachycuje prach ani jiné nečistoty. Malovaná verze Koníka je samozřejmě netoxická.

Podrobné informace najdete na www.konik.cz.

konik-vyrobky

 

Včelička

Vážně nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem můžete prostřednictvím VČELIČKY pomoci i Vy a to objednávkou překladatelských či tlumočnických služeb, které Vám nabízí.

vcelicka-150

Překladatelská agentura VČELIČKA se společně s námi od počátku roku 2012 podílí na pomoci vážně nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v ČR a pomáhá jim krůček po krůčku k jejich lepšímu životu.

Bzzz … do všech jazyků

Agentura VČELIČKA s.r.o. poskytuje profesionální překladatelské a tlumočnické služby, zajišťujeme korektury, přepisy textů a další doplňkové služby dle přání zákazníka.

Zajišťuje překlady z různých oborů, počínaje obchodními texty až po úzce specializované obory, soudně ověřené překlady (překlady opatřené doložkou tlumočníka jmenovaného soudem). Ke všem překladům zajistí korektury rodilými mluvčími či předtiskové korektury. Finální překlad graficky upraví do takové podoby, aby se přesně shodoval s originálem.

Dále zajišťuje také kompletní tlumočnický servis včetně technického a organizačního zajištění akcí. Standardně zajistí simultánní či konsekutivní tlumočení, a to ve všech jazykových kombinacích.

Kvalitu překladatelských a tlumočnických služeb garantuje díky rozsáhlé síti kvalitních a prověřených překladatelů a tlumočníků. Nabízí služby za příznivé ceny. Neúčtuje příplatky za odbornost, práci o svátcích a víkendech. Na rozsáhlejší projekty a stálým zákazníkům poskytuje množstevní a věrnostní slevy.

Podrobné informace najdete na www.agenturavcelicka.cz.

Muzikál Láska

Patronka projektu: Kamila Špráchalová
Autor/režie: Filip Malý

muzikallaska-logo

muzikal-laska-plakad-chodounPremiéra: 2. 5. 2015
Další představení: 19. 5.
Divadlo Počernice, Praha  Kulturní centrum Horní Počernice

Hrají: Filip Malý,Markéta Zdeňková,Dominika Byrtusová,Matěj Vlček,Anna Koudelová,Lucie Grebeníčková a další…

Předprodej: www.ticketmuzikallaska.wbs.cz

Webové stránky: www.muzikallaska.wbs.cz
Facebook stránka: www.facebook.com/muzikallaska

Kontakt: muzikal.laska@seznam.cz

Fotografie z premiéry
muzikallaska01 muzikallaska02 muzikallaska04 muzikallaska05 muzikallaska06 muzikallaska07

 

sdílejte na Facebooku sdílejte na Twitteru pošlete e-mailem sdílejte