Partneři a dárci

Vážení a milí partneři a dárci, dovolte, abychom Vám srdečně poděkovali za Vaše rozhodnutí stát se podporovateli naší o.p.s. Život dětem. Jak jistě víte, Vámi poskytnuté finanční prostředky jsme použili na zakoupení zdravotních pomůcek, úhradu ozdravných a rehabilitačních pobytů, zakoupení zdravotnické a přístrojové techniky a dalšího potřebného vybavení pro nemocné děti v domácí péči svých rodičů a do prostor dětských oddělení nemocnic, dětských domovů, ústavů pro handicapované děti, stacionářů a organizaci našich projektů.

Velice si Vaší pomoci vážíme a jsme si vědomi toho, že jste lidmi s dobrým a upřímným srdcem, kteří mají zájem pomoci vážně nemocným dětem. Jistě Vám a Vašim blízkým přinese příspěvek (dar), který jste se rozhodli pro nemocné děti poskytnout, nejen dobrý pocit, ale také štěstí.

HP-banner145x100lidlHP-banner145x100ceskapostaceskasporitelna-logoHP-banner145x100skodakubeck-logogebruderweiss broker-trust-logocvprototyp-logoaquila-logonadace-martina-romana-cteni-pomaha-logokpmg-ceskarep-logofrolik-logobohemiaenergy-logo1olympia-teplice-cpi-shopping-logofinhaus-logorwe-gasnet-logo-70celnijednatelstvi-zelinka-logomedian-logovegatour-logoautogames-logoep-coal-trading-logokv2-audio-logojm-speed-logooptimont2000eon-logoisolit-bravo-logodrevostavby-my-home-logoarmotech-logohyundai-dymos-logoostaz-logohsauto-logolavita-logoceskomoravska-stavebni-logomeixner-hanus-logonirvana-travel-logoasd-software-logocentrum-sluzeb-podnikani-logo140x70ciee-logo140x70mediasun-logolimak-logostatikum-logoplastyko-logodoska-ceskalipa-logopiotr-tabero-peripetie-logometal-oka-logoexpo-level-design-logocewe-color-logobip-vydavatelstvi-logostudas-logosunfinstk-auto-skopek-senov-logorpm-service-logosipinvest-logonespo-logoenergofest-logojihotech-logocdl-system-logofrance-gastronomie-logovisiocom-logoagentura-germa-logoauditorium-logoiniciativa-dokoran-logofiberfix-logokillich-logobronislav-sup-sem-sup-tam-logoplastopol-logodumrealit-stefan-dujsik-logonanosun-logoteragon-logokucma-kucera-marek-logocentury21-logo

Předešlé období
Za rok 2016 
| 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Mediální partneři

Vážení a milí mediální partneři, dovolte, abychom Vám srdečně poděkovali za podporu a výbornou spolupráci. Velice si Vaší pomoci vážíme a tímto srdečně děkujeme rozhlasovým a televizním stanicím, dále také tiskovým mediím a dalším mediálním a multimediálním sdělovacím prostředkům, které nás podporují tím, že informují veřejnost v celé naší republice o činnosti a výsledcích naší o.p.s. Život dětem.

HP-banner145x100dvojkatyden-mediamaster-logovltava-labe-press-logo evropa2-logorelax-radiokrizemkrazem-logomagazin-sip-logovideoboard-bohemia-logokomplexx-group-logoledreklamamtbc-logoledmultimedia-logorplelectronics-logotiskarna-kabpraha-na-dlani-logoosaantonin-lavrencik-business-portret-praha-logovybornakava-logo

 

Spolupracující školy

Vážení ředitelé škol, vážení pedagogové, srdečně Vám děkujeme za pravidelnou, a dneska už tradiční podporu celostátní veřejné sbírky, tzv. Srdíčkových dnů. Vaší pomoci si nesmírně vážíme a oceňujeme hezký přístup studentů, žáků a zaměstnanců Vašich škol k našim sbírkám. Díky Vám můžeme vážně nemocným dětem v domácí péči svých rodičů z vybraných finančních prostředků hradit potřebné zdravotní pomůcky, rehabilitační a ozdravné pobyty a potřebné přístrojové vybavení. Pochopitelně budeme vděčni všem školám, které se k našim dlouholetým pomocníkům přidají a taky se do sbírky zapojí.

Spolupracující firmy

Srdečně děkujeme firmám, společnostem a dalším organizacím, které umožňují konání celostátní veřejné sbírky, tzv. Srdíčkových dnů na jejich pracovištích. Vaši zaměstnanci, zákazníci a partneři mohou díky Vám podpořit vážně nemocné děti v ČR zakoupením drobného dárkového předmětu. Této spolupráce a laskavé pomoci si velmi vážíme! Všechny další firmy, společnosti a organizace, které Srdíčkové dny také podpoří, budou vítány.

alza-shop-logosfa-shop-logokanzelsberger-logobarvic-novotny-logocontinental-logolion-teleservices-teleperformance-logobruck-am-logopacific-direct-logovzp-logohotel-hejtmansky-dvur-logookin-logo ajeto-czech-glas-craft-logoinsia-logonoen-logo contours-logokrajska-knihovna-vysociny-logo g4s-secure-solutions-logohotel-merkur-logosocialni-sluzby-lipnik-logohalex-logopotraviny-usedlacku-logoretigo-logo ford-kacmacek-logosenior-centrum-blansko-logolb-cemix-logo domov-social-sluzeb-slatinany-logozdravotnicka-zachranna-sluzba-jmk-logodeva-logochladek-tintera-logoprihoda-logomesto-kamenicky-senov-logoyusen-logistic-logoosram-logousspa-logo vhos-logokempy-chaty-logofilip-jakub-logoltc-teniscb-logo  lomaxneuman-plast-bazeny-logopenzion-hulin-resort-logo englmayer-logoiphotography-logopmk-autoservis-logoelektromont-logo hodinovy-manzel-zamecnictvi-logo vibracoustic-logolagardere-travel-logo allianz-assistance-logodigitalni-centrum-dcentrum-logo detoa-logotechniserv-logojde-logo jkservis-logo grafik-aja-logoalinvest-logonc-line-logoimt-logo unites-logo rutan-performance-logotrexima-logotzus-logock-varga-logo

sdílejte na Facebooku sdílejte na Twitteru pošlete e-mailem sdílejte