Partneři a dárci

Vážení a milí partneři a dárci, dovolte, abychom Vám srdečně poděkovali za Vaše rozhodnutí stát se podporovateli naší o.p.s. Život dětem. Jak jistě víte, Vámi poskytnuté finanční prostředky jsme použili na zakoupení zdravotních pomůcek, úhradu ozdravných a rehabilitačních pobytů, zakoupení zdravotnické a přístrojové techniky a dalšího potřebného vybavení pro nemocné děti v domácí péči svých rodičů a do prostor dětských oddělení nemocnic, dětských domovů, ústavů pro handicapované děti, stacionářů a organizaci našich projektů.

Velice si Vaší pomoci vážíme a jsme si vědomi toho, že jste lidmi s dobrým a upřímným srdcem, kteří mají zájem pomoci vážně nemocným dětem. Jistě Vám a Vašim blízkým přinese příspěvek (dar), který jste se rozhodli pro nemocné děti poskytnout, nejen dobrý pocit, ale také štěstí.

HP-banner145x100lidlHP-banner145x100skodaceskasporitelna-logoLoomis Czech Republic a.s.kubeck-logospedicapromedcshondl nadace-martina-romana-cteni-pomaha-logosevensportdrevostavby-my-home-logojm-speed-logopartners-logoesprit-retail-fashion-logobip-vydavatelstvi-logo

 

Mediální partneři

Vážení a milí mediální partneři, dovolte, abychom Vám srdečně poděkovali za podporu a výbornou spolupráci. Velice si Vaší pomoci vážíme a tímto srdečně děkujeme rozhlasovým a televizním stanicím, dále také tiskovým mediím a dalším mediálním a multimediálním sdělovacím prostředkům, které nás podporují tím, že informují veřejnost v celé naší republice o činnosti a výsledcích naší o.p.s. Život dětem.

 vltava-labe-press-logo krizemkrazem-logosip-magazin-logoledreklamatiscali-media-logoled-multimedia-logolrp-electronic-logopraha-na-dlani-logoosaactive24-logo1logo Jihlavská Drbna

 

 

Spolupracující školy

Vážení ředitelé škol, vážení pedagogové, srdečně Vám děkujeme za pravidelnou, a dneska už tradiční podporu celostátní veřejné sbírky, tzv. Srdíčkových dnů. Vaší pomoci si nesmírně vážíme a oceňujeme hezký přístup studentů, žáků a zaměstnanců Vašich škol k našim sbírkám. Díky Vám můžeme vážně nemocným dětem v domácí péči svých rodičů z vybraných finančních prostředků hradit potřebné zdravotní pomůcky, rehabilitační a ozdravné pobyty a potřebné přístrojové vybavení. Pochopitelně budeme vděčni všem školám, které se k našim dlouholetým pomocníkům přidají a taky se do sbírky zapojí.

Spolupracující firmy

Srdečně děkujeme firmám, společnostem a dalším organizacím, které umožňují konání celostátní veřejné sbírky, tzv. Srdíčkových dnů na jejich pracovištích. Vaši zaměstnanci, zákazníci a partneři mohou díky Vám podpořit vážně nemocné děti v ČR zakoupením drobného dárkového předmětu. Této spolupráce a laskavé pomoci si velmi vážíme! Všechny další firmy, společnosti a organizace, které Srdíčkové dny také podpoří, budou vítány.

alza-shop-logokanzelsberger-logobarvic-novotny-logocontinental-logozahradnictvi-rosta-logonc-line-logolion-teleservices-teleperformance-logoalinvest-logosvum-reality-logomesto-kamenicky-senov-logoge-avion-logotzus-logodetoa-logokolibrik-energie-logovibracoustic-logocelnijednatelstvi-zelinka-logomestska-knihovna-tyn-vltavou-logoobec-bochor-logodomov-social-sluzeb-slatinany-logojde-logoastra-zeneca-logocentrotherm-mlada-boleslav-logotechniserv-logoeltosstav-logolagardere-travel-logoph-gastro-hulin-penzion-logosfa-shop-logounites-logovhos-logosenior-centrum-blansko-logofilip-jakub-logoluxus-service-logolekarna-u-svateho-antonina-logodigitalni-centrum-dcentrum-logousspa-logog4s-secure-solutions-logoapoklem-logozdravotnicka-zachranna-sluzba-jmk-logosalon-nefrit-logozuzana-holeckova-salon-uslunce-logochladek-tintera-logotrexima-logopotraviny-usedlacku-logopress-metal-logoFeliza TravelŘád strážců koruny a meče.. logovybornakava-logokomplexxgroup-logoantonin-lavrencik-business-portret-praha-logotiskarna-kab

sdílejte na Facebooku sdílejte na Twitteru pošlete e-mailem sdílejte