Zprávy 2013

1.12.2013

Tisková konference k přímému přenosu benefičního galavečera Srdce pro děti

Tisková konference ke čtvrtému ročníku, přímého přenosu zábavné předvánoční show Srdce pro děti se uskuteční v úterý 3.12. od 10hod. v prostorách Francouzské restaurace Art Nouveau v Obecním domě nám. Republiky 5, Praha 1.

Samotný přímý přenos se koná v neděli 15. prosince 2013 od 20.00 hod. v přímém přenosu na obrazovkách TV Prima z prostor Smetanovy síně Obecního domu.

Diváci se mohou těšit na zcela novou koncepci v režii Michaela Čecha

Benefiční galavečer Srdce pro děti je koncipován jako zábavná předvánoční show, do které se zapojí více než 50 známých osobností, a na kterém vystoupí přední čeští umělci: Karel Gott, Tomáš Klus, 4TET, Petr Kolář, Miroslav Žbirka, Vilém Čok, Petra Janů, Štefan Margita, Eddie Stoilow, Pavel Šporcl, Diana Kalashova a Adam Mišík.

Součástí celého projektu je živé call centrum, do kterého TV Prima vybrala nejoblíbenější herce, herečky, moderátory a další známé tváře, ke kterým patří: Jaro Slávik, Markéta Krajčovičová, Iva Pazderková, Iva Kubelková, Karel Voříšek, Klára Doležalová, Veronika Jeníková, Markéta Hrubešová, Pavel Kříž, Marie Doležalová, Dilip Čapka, Eva Decastelo, Jan Vlasák, Kamila Špráchalová, Jana Švandová, Sabina Laurinová, Viktor Limr, Sandra Parmová, Roman Fojta, Zdeněk Troška, Taťána Kovaříková, Terezie Kašparovská, Tomáš Hauptvogel. Ti se pro slavnostní večer společně se zpěváky Karlem Gottem, Tomášem Klusem, Pavlem Šporclem, Petrem Kolářem, Eddie Stoilowem,  Vilémem Čokem, Petrou Janů, Adamem Mišíkem, Štefanem Margitou a Milošem Dodo Doležalem stanou v přímém přenosu operátory v call centru, odkud povedou přes telefonní spojení dialogy s telefonujícími dárci finančních prostředků.

Galavečerem televizní diváky provede Libor Bouček

Výtěžek benefičního galavečera Srdce pro děti je přímo určen na nákup zdravotních pomůcek pro děti nemocné  mukopolysacharidózou, nemocí EB  tzv. „motýlích křídel“, dětskou mozkovou obrnou, autismem, svalovou atrofií a dystrofií, dětem s onkologickým onemocněním, kombinovaným onemocněním a cystickou fybrózou, které jsou v domácí péči svých rodičů.

 

 

 

Široká veřejnost může už nyní přispívat na pomoc vážně nemocným dětem zasláním dárcovské DMS ve tvaru DMS SRDCEPRODETI na číslo 87777 v ceně 30 korun a současně se může zapojit do dražby nádherných andělů, která probíhá na Aukro.cz od 8.12. do 15.12.. Jedná se o 60cm vysoké sochy ve tvaru srdce vyřezané ze dřeva, které svým osobitým uměním pro dobrou věc vlastnoručně vyzdobili: Lucie Bílá, Tomáš Klus, Taťána Kovaříková, Terezka Kostková, Vilém Čok, Martin Dejdar a Štefan Margita. (sochy uvidíte přímo na tiskové konferenci)

Dražba srdcí bude prezentována také v rámci přímého přenosu a její výtěžek bude přičten k celkovému výtěžku v závěru programu.

Další informace o projektu benefičního galavečera – Srdce pro děti se dozvíte přímo na tiskové konferenci, kde je pro všechny laskavé novináře připraveno snídaňové menu od partnera projektu Francouzské restaurace Art Nouveau, dárek formou vstupenky přímo na přímý přenos do prostor Smetanovy síně Obecního doma, zpěváci a umělci, kteří tento projekt podporují.
Podpora novinářů a sdělovacích prostředků je nesmírně důležitá, s Vaší pomocí se podaří o projektu Srdce pro děti a přímém přenosu informovat velké množství lidí a dotáhnout tak celý projekt do krásného konce, na kterém jsou obdarované vážně nemocné děti.

Těšíme se na Vás.

Vaši účast, prosím potvrďte na e-mail zivotdetem@zivotdetem.cz

Telefonický kontakt: 284840516, 608080870 – paní Vlasta Kovářová