Pomáhejme si navzájem

Prosíme všechny laskavé lidi, aby se spojili a pomohli tak společně s námi. Udělejte dobrý skutek a obdarujte vážně nemocné děti zdravotnickými nanorouškami.

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás srdečně požádat, abyste se společně s námi zapojili do projektu „Pomáhejme si navzájem“, který je určen na pomoc nemocným dětem z celé České republiky, pro které potřebujeme zakoupit speciální nanovlákenné zdravotnické roušky české výroby NANO M.ON na jejich ochranu v následných stěžejních 6 měsících.

Celkem bychom společně s Vámi velmi rádi obdarovali 2000 nemocných dětí a jejich rodiče, které o děti každý den s láskou pečují a potřebují v současné nelehké situaci, která v naší zemi panuje, podporu a pomoc nás všech.

Nemocné děti s nejrůznějšími onemocněními jsou bohužel v té nejrizikovější skupině, mají sníženou imunitu a již tak každý den bojují s velkými problémy, které jim jejich onemocnění přináší. Proto bychom je velmi rádi společně s Vámi obdarovali zdravotnickými nanovlákennými rouškami, které je po celý den na 99,9% ochrání před onemocněním COVID-19 a dalšími virovými onemocněními, bakteriemi, prachovými částicemi a smogem, aby se jejich zdravotní stav ještě nezhoršil. Nanovlákenné roušky mají také vysokou prodyšnost a nemocným dětem se v nich bude dobře dýchat.

Abychom zajistili roušky pro 2 000 rodin s nemocným dítětem na šest měsíců, potřebujeme na jejich výrobu částku v celkové výši 29 646 000 Kč.

Již po dobu 20 let díky laskavým lidem a společnostem pomáháme se zakoupením zdravotních pomůcek, přístrojů, úhradou rehabilitačních, ozdravných pobytů a dalších potřeb nemocným dětem. Na pořízení nanovlákenných roušek, o které nás rodiče nemocných rodičů žádají, již finanční prostředky bohužel nemáme.

Proto Vás velice prosíme o pomoc. 

Marcela Munzarová – Garant projektu, technoložka a výkonná ředitelka české firmy Nano Medical


Jak a proč…