Akce

Společnost Martin Trik – Bonaparte pomáhá vážně nemocným dětem v České republice

OSZD samolepka

Zakoupením výrobků společnosti Bonaparte označených touto samolepkou pomůžete vážně nemocným dětem v České republice.

Bonaparte

Společnost Martin Trik – Bonaparte je výrobcem a velkoobchodním prodejcem hraček (společenských her, puzzlí, karet, školního sortimentu, vzdělávacích programů, dekorací do dětských pokojíčků a magnetických produktů). Současně je také provozovatelem internetového obchodu www.bonaparte.cz, ale především je společností, jejíž přístup k pomoci vážně nemocným dětem je to, co v naší představě naplňuje slova „pomoc, láska a práce pro druhé“.

OSZD samolepka

Tímto společnosti Martin Trik – Bonaparte vyjadřujeme velké uznání a srdečné poděkování za poskytovanou pomoc. Velice si velkorysosti této společnosti vážíme a budeme se snažit společnost Martin Trik - Bonaparte v očích veřejnosti dobře reprezentovat.

Současně také srdečně děkujeme všem lidem, kteří si zakoupí výrobky společnosti Martin Trik – Bonaparte, označené logem našeho občanského sdružení Život dětem. Zakoupením těchto výrobků potěšíte a uděláte radost nejen vašim dětem, ale současně pomůžete dětem nemocným.

Získané finanční prostředky budou použity na nákup přístrojů a dalšího potřebného vybavení do prostor dětských oddělení nemocnic v České republice.


Úvodní strana

English version  •  Kontakt

Obsah na této stránce vyžaduje novější verzi programu Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player